2018-03-17 06.14.50 1.jpg

 

Tänases ühiskonnas toimub kiire info tarbimine. Selles ökosüsteemis õitsemiseks tuleb enda kliente ning jälgijaid pidevalt visuaalselt stimuleerida. Seoses sellega tunnen, et saan pakkuda Teile lisaväärtust. Hoides fookust soovitud mudelitel, saan luua asjakohast visuaalset materjali ning rakenda turunduseelarvet efektiivselt erinevate platvormide ning tegevuste vahel.

Oskan panustada.

  • Luua ning manageerida sotsiaalmeedia kontosid.
  • Koostööpartnerite vahendamisel ja uute leidmisel.
  • Turunduskampaaniate ideestamisel ning ellu viimisel.
  • Foto ja video materjali tootmisel, mis puudutab kõiki valdkondi Auto 100's.
  • Imago kujundamisel ja personaalsemaks muutmisel kasutades erinevaid meediakanaleid.
  • Ühendada @hooliganhamlet kanalid lisa reach'i saavutamiseks. ( olen HH loovkollektiivi liige. )

Mul on head sidemed oma ala parimatest valdkondades nagu - muusika, lumelaud, rula, surf, meedia, ürituskorraldus, moetööstus, modellindus, kinnisvara ning blogimine. Saame luua efektseid elustiili ja brändi sõnumit kõnelevaid kampaaniaid, keskendudes nii autodele kui inimeste ühendamisele brändiga. Selle tulemusena muutuks materjal Auto 100 potensiaalsele kliendile relevantsemaks ning tekiks suurem emotsionaalne side konkreetse mudeliga.

Näen potensiaali ning väärtust, mida saame koos luua, et tekitada eelis konkurentide ees. 

 

 

 

Fotod pärinevad edukast koostööst Info - Auto Volvoga, kus ühendasin brändiga tuntud inimesed nagu Liis Lemsalu, Zenja Fokin, Jüri Pootsmann ning Marta Laan.

Rakendasin autot projektil ''Paik, mis räägib loo'' , sõites mööda Eestit ning luues märtsikuu vältel Volvole visuaalset materjali, ajal mil neil oli XC40 mudeli kampaania periood.

Rohkem minu taustast: www.silvermikiver.com/aries 

Hiljutised tehtud fotod STANCEST18 üritusest.

 

Parimatega, Silver Mikiver

Liikumises olev koostööpartner.