ELUSTIILIL PÕHINEV TURUNDUSMATERJAL

Olen fotograafina end ümbritsenud aktiivsete tegevuste, kirevate persoonide, moe ning kvaliteetse disainiga. Selle elustiili dokumenteerimine on saanud palju positiivset tagasisidet, mis on paljuski tänu mitmekülgsete ning läbipaistvate visuaalide. Lisades auto tegevustesse looksime autentse ning inimestega resoneeruva turundusmaterjali, mis kõneleks auto ning brändi väärtusi.

Kuna elektriauto tekitab inimestes veel mitmeid eelarvamusi saaksime luua erinevaid olukordi, et tõsta inimestes usaldust ning kindlustunnet. Rõhuksime, kui sujuvalt on võimalik minna üle elektriautole ning tuua välja selle valiku eelised.

Rula, Lumelaud, Surfamine, Veelaud, Suusatamine, Meediaprojektid, Korvpall, Võrkpall, Muusika, Mõjuisikud, Skautimine - mõned aspektid, millega olen seotud.


Pakun välja elustiilil põhineva turundusmaterjali loomise, kus ID.3 kasutatakse vastavalt mudelile iseloomulikeks tegevusteks. Kajastades teekonda, mudeli iseärasusi, keskkonda, tegevusi ning ümbritsetud inimesi. Looksime materjali, mis suhestub sihtgrupiga ning tooks Teie brändile ning ID liinile lisa tähelepanu ning huvi.

————————————————

ID.3 Pakett

  • 5 päeva vältel loome ID.3 mudelile kvaliteetsed ning suhestuvad 20 - 25 fotot

  • Loodus, sport, linn, sõbrad, telkimine - tegevuste jäädvustamine nii päeval kui ööl.

  • Väljasõit vähemalt ühe tuntud Eesti inimesega.

  • 7 kvaliteetset drooniklippi

————————————————

3000€